který je unikátní, může být často na škodu.

Jak na ni vyzrát, aby neměla šanci brát vám zákazníky? S našimi tipy to zvládnete.

Myslete na zákonnou ochranu

Prvním krokem, který doporučujeme udělat, je myslet na zákonnou ochranu. Co tím myslíme? Podívejte se na výhody ochranné známky a bude vám to jasné. Právě díky tomu si můžete být jisti, že nikdo nezačne parazitovat na vaší značce. Eliminujete to, že ji začne například napodobovat, nebo využívat vaše jméno ke svému obohacení. Kromě této formy doporučíme zkusit i další cesty, kam se může řadit:

  • Průmyslový vzor
  • Patent
  • Ochrany samotných nápadů

Získávejte zákazníky moderními způsoby

Jsou formy propagace, které jsou efektivní, a zároveň se o nich vaše konkurence nemusí dozvědět. Díky tomu se není třeba obávat, že by vás někdo porazil hned na samotném startu. Vybudujete si klientelu a poté už lze jenom růst. A co patří mezi takovou zajímavou možnou formu propagace? Doporučíme plnohodnotný SMS marketing. Je spojený s možností toho, že budete rozesílat reklamní SMS zprávy. Tato cesta má celou řadu výhod, včetně té, že většina SMS zpráv se okamžitě dostane právě k vašim možným zákazníkům. Tuto formu propagace určitě doporučíme.

Buďte za všech okolností obezřetní

To se týká situací, kdy svůj byznys začínáte teprve budovat. Jistě budete používat služby různých firem, nebo jednotlivců. Jak eliminovat prozrazení vašich plánů? Pomoci může dohoda o mlčenlivosti. Nechte si ji vypracovat, kupte cartridge Lexmark, dokument vytiskněte a nechte si ho podepsat. Teprve potom může dojít k tomu, že ke svému projektu řeknete bližší informace a zadáte práci. Tento typ dokumentů je ve firemním prostředí celkem hojně používán, jelikož po jeho podpisu se osoba v případě prozrazení vystavuje riziku nemalé pokuty.