A jaké je to vaše novoroční předsevzetí?

Už jste někdy zažili takový ten pocit pevného odhodlání, že teď už ale OPRAVDU na té své angličtině zapracujete? Přihlásili jste se plní očekávání do kurzu, ale po dvou týdnech  jste to z nějakého důvodu vzdali? První hodinu jste s nadšením absolvovali, dychtili jste po nových znalostech, ale druhou to už začalo tak trochu váznout a už vás to vlastně ani tolik nebavilo? A tak jste si řekli, že na třetí hodinu už nemá ani cenu chodit…?

Novoročních předsevzetí, co vydrží pouhých pár týdnů, má asi každý za sebou už  hodně. Ale co se tentokrát konečně probourat překážkami ke svému cíli? Co to tentokrát vzít trochu jinak?

Ještě než se přihlásíte na jazykové kurzy angličtiny, absolvujete krátké setkání s manažerem, kdy vám bude určena vaše úroveň a poradí se vám, jaká cesta bude pro váš pokrok ta pravá. Tím odpadá možnost toho, že by kurz, do kterého nastoupíte, byl na vás příliš těžký, či byste se na něm naopak ukousali nudou kvůli jeho nízké úrovni.

Začnete chodit na kurz. Učitel se od první chvíle zajímá o vaší motivaci a o to, jak vám daří, a snaží se vám být oporou. Při hodině z něj tryská nadšení, které se na vás přenáší a odcházíte z první hodiny plní energie.

Další hodina vás čeká za pár dní a vy doma nesmíte zahálet. Dostali jste zadaný úkol, a tak hurá ho vypracovat.

Přijdete na další hodinu a učitel se o vás opět zajímá a vyžaduje po vás váš úkol. Při hodině se vás učitel neustále na něco ptá, zapojuje vás, co to jde, a nemáte možnost myslet na nic jiného. Soustředíte veškeré síly na angličtinu a učitel vás nenechá ani chvilku chytat lelky.

Odcházíte z hodiny, opět plní energie i znalostí. Začínáte cítit opravdový přínos a to Vás žene dál. Řeknete si, že na třetí hodině nesmíte chybět…

My v Perfect World dbáme na to, aby studenti vždy dosáhli svých cílů, které si vytyčí. Učitel je pro vás vždy oporou a podporuje vás ve vaší motivaci. Vyžaduje po vás plnou soustředěnost při hodině i domácí přípravu. Učitelé v Perfect World jsou tvrdí jako každý správný trenér, ale zároveň přátelští, když k němu přijdete pro pomoc. Neváhejte nás kontaktovat.

Perfect World – jazykové kurzy Plzeň