Jak se vhodně nalíčit, abyste nebyla za šedou myš, ale ani příliš vyzývavá?


Základem je zdravě vypadající pleť

K tomu vám pomůže pravidelný peeling a používání vhodných krémů. Mimo to je vhodné na pleť nanášet lehký tekutý či pěnový make-up. Vybírejte podle typu pleti, zvolte odstín, který odpovídá tónu vaší pleti. Při nanášení se věnujte především v místech nedostatků, zarudnutí kolem nosu, na bradě.

Nebojte se lehkou vrstvu make-upu nanést i na oblast pod očima a oční víčka. Make-up na víčkách poskytne vhodný povrch na další líčení, které na podkladu lépe drží. Pokud je potřeba naneste i korektor, ten využijí především ty ženy, které mají viditelné kruhy pod očima.

Po nanesení make-upu pokožku zapudrujte lehkou vrstvou pudru. Na tváře naneste trochu zdravíčka, ale vyvarujte se viditelným hranicím.

Na oční víčka si vyberte světlý na rozjasnění a tmavší oční stín a pohrajte si s vystínováním.

Nakonec na oči naneste tenkou oční linku a v každém případě řasenku.

Celé dílo završte nanesením rtěnky. Do kanceláře jsou vhodné sametové rtěnky s hydratačním účinkem, nebo klasická červeň.

Po troše praxe vám celé líčení jistě nezabere více než deset minut. Budete-li používat kvalitní kosmetiku, nebude potřeba se přes den znovu přeličovat. Tedy až na rtěnku a pudr. Ty si pro jistotu

Jak se líčíte do kanceláře vy?

Sandra Špačková