S tou nám může pomoci například Irsha po holení pro ženy. Jedná se o novou řadu kosmetických přípravků společnosti IREL, určených pro ošetření podrážděné pokožky.

Přípravky byly vyvinuté jako gely, které umí pokožku zklidnit, zajistit její rychlou a přiměřenou ochranu, ale i aktivovat procesy vedoucí k její brzké regeneraci. Své pokožce tak dopřejeme potřebnou péči a sobě příjemný pocit zklidnění, a to nejen po fyzické, ale i psychické stránce.

Gely totiž byly vyvinuté tak, abychom z nich nedostali jemný hysterický záchvat, když potřebujeme rychle odejít do společnosti a čekáme, než nám gel po holení oschne, abychom si neumastili oblečení.

Právě pro tuto situaci byl vyvinut Gel ochranný, který umožňuje snadné rozetření, a hlavně bleskové vstřebání a oschnutí pokožky. Takže se nemusíme bát vzít si na sebe přiléhavý oděv, a klidně můžeme vyrazit do společnosti pár minut po aplikaci gelu, aniž by na ošetřené pokožce byly patrné stopy nějakého podráždění.

Pokud naopak máme po holení či depilaci dostatek času a nikam se nechystáme, můžeme se trochu rozmazlit a sáhnout po Gelu zvláčňujícím, který naší pokožce dodá chladivý pocit hydratace a zjemnění, přetrvávající po delší dobu.