programy, připojením, kabely… a i když se jim vše ostatní daří, zde potřebují alespoň tu a tam poradit. Jestliže i vy patříte k těm, které chtějí, aby se jim o virtuální svět někdo staral, ošetřil, co je potřeba, věděl, nač myslet, co je dobré uložit, co zálohovat…, obraťte se na společnost Casablanca.

Jde o telekomunikační společnost, která nabízí své služby již 19 let a své zkušenosti a postřehy ráda předá svým klientům. Protože je práce baví, zajímají se o novinky na poli moderních technologií a vy budete vědět, že vám nabídnou to nejlepší, co dnes trh přináší.

Zajistěte své společnosti dostatek prostoru

Daří se vám a vaše společnost se rozrůstá? Výborně! Tomu je však potřeba uzpůsobit i váš virtuální prostor. Nabízí se např. produkt Cloud, který se dokáže přizpůsobit vašemu rozrůstajícímu se podniku.

Jeho přednostmi je bezpečnost IPS TippingPoint, smluvně garantovaná dostupnost 99,99%, nastavení na míru, internetová konektivita bez omezení a to zdarma v ceně 500 GB a spoustu dalšího.

Vyberte si, co potřebujete

K nabídce společnosti patří server hosting i server housing, široké portfolio služeb připojení k internetu, např. garantovaný internet, ADSL, VDSL a další. To vše za příznivou cenu, s non-stop technickou podporou.

Společnost prošla v roce 2010 hloubkovou kontrolu protokolu IPv6, který používá již od roku 2003 jako jedna z prvních telekomunikačních společností u nás. Dle kontroly splňuje všechny požadavky certifikačního schématu a získala certifikát IPv6 Verify pro služby Internet, IP Transit i Server Housing.

Zajistěte se po stránce moderních technologií nejlépe, jak dovedete. Díky společnosti Casablanca se vám to podaří a budete patřit k dalším spokojeným klientům, kteří využívají její kvalitní služby po mnoho let.