Pro letošní podzim si značka GANT připravila zcela novou řadu pánského spodního prádla. Je to chybějící kousek do kompletní pánské nabídky, která mužům umožňuje obléknout se do své oblíbené značky od hlavy až k patě. A pro Vás dámy je to výborný tip na vánoční dárek pro Vaše drahé polovičky.

Kolekce spodního prádla zůstává věrná filozofii značky. Při jejím navrhování byl kladen velký důraz jak na funkčnost a pohodlí, tak i na výběr kvalitních materiálů a design, který opět odpovídá stylu americké sportovní módy s nádechem evropské elegance. V jádru kolekce stojí česaná bavlna ve strečové úpravě ve dvou stylech – bokové slipy a slipy s nohavičkou. Maličkosti jako velmi pohodlná, hladká žakárová pasovka bez jakýchkoli štítků zaručují, že prádlo skvěle padne.

Kolekce se vyznačuje hravostí spojenou s univerzitními barvami a vzory, zároveň však nabízí také jednoduché a umírněné styly. Nechybí ani bavlněná trička v černém a bílém provedení.

Nová linie spodního prádla se dočkala i své vlastní kampaně, pro kterou si značka GANT vybrala známého britského modela Willa Chalkera, který se stal tváří kampaní pro značky jako Louis Vuitton, Gucci, Valentino a mnohé další.

Více informací na www.gant.com/underwear

http://www.youtube.com/watch?v=F5taSMvydCo&feature=channel_video_title