Dobijte si energii zdravým spánkem, a vychutnejte si jaro naplno!

21.4.2015, 12:00 | Veronika
jarni unava

I když v poslední době odpovídá aprílové počasí svému označení,

jaro už je skutečně tady. Pociťují to zejména alergici, které trápí pyly právě kvetoucích rostlin a stromů. Přidá-li se k tomu jarní únava a vyčerpání z nadměrného pohybu v tělocvičně nebo na zahrádce, je zaděláno na pořádný kolaps. A přitom by stačil pravidelný odpočinek, nejlépe v podobě zdravého spánku.

Co dělat pro zdravý spánek?

Spánek je pro naše tělo velmi důležitý, patří k základním fyziologickým potřebám. Potřebujeme ho zejména k regeneraci nervového a pohybového systému, načerpání nových sil a vitality. Jeho množství a kvalita se pak odráží nejen na fyzické, ale také psychické stránce člověka.

Abychom spali dobře a vydatně, musíme pro to něco udělat.

  • Upravíme prostředí, ve kterém spíme (vyvětraná místnost, teplota vzduchu do 20°C, ticho, tma, žádné blikající monitory počítačů nebo displeje telefonů či radiobudíků, zklidněná mysl, žaludek nezatížený těžkým jídlem nebo alkoholickými nápoji).
  • Dopřejeme si kvalitní matraci (optimální tuhost, velikost, správně zvolený materiál a konstrukce).

Naslouchejte varovným signálům!

Možná si teď říkáte, že novou matraci jste si pořizovali nedávno, a domníváte se, že vám stále vyhovuje. Ale popřemýšlejte: nezměnila se od té doby vaše tělesná hmotnost? Nemáte zdravotní potíže, které jste dříve neměli? Netrpíte alergiemi? To vše totiž má vliv na vhodnost matrace.

  • Pokud špatně usínáte, v noci se často budíte, ráno jste celí rozlámaní a bolí vás hlava, záda, bedra či klouby, opravdu zvažte nákup nové matrace.

Kterou matraci si vybrat?

Na trhu dnes existuje spousta typů matrací, které se hodí pro různé uživatele. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Např.

  • pro alergiky jsou určeny matrace s přídavkem bio pěny,
  • zdravotní matrace jsou vhodné nejen pro dlouhodobě ležící,
  • sportovci uvítají matrace s regeneračními účinky
  • partneři budou mile překvapeni oboustrannými matracemi.

Zákazník, kupující novou matraci jednou za několik let, se jen těžko vyzná v nových materiálech a moderních konstrukcích. Proto není na škodu poradit se s výběrem matrace se specialisty na zdravý spánek.

Oblíbená matrace Capri s bio pěnou je vhodná zejména pro alergiky.

Obraťte se na odborníky, kteří svému oboru rozumí

Jedním takovým je internetový obchod Matrace BEST. Zaměřuje se na prodej kvalitních matrací, roštů a postelových doplňků pro celou rodinu.

  • Z jejich bohaté nabídky si vybere skutečně každý.
  • Jako bonus nabízí svým zákazníkům 50% slevy, prodlouženou dobu záruky, dopravu zdarma při nákupu nad 4 tis. korun a spoustu dalších zajímavých slev a dárků v Kole štěstí.

Nenechte si pokazit krásné jarní období, a načerpejte potřebnou sílu a energii na nové matraci. Zdravý spánek dokáže s naším tělem i duší úplné zázraky.

Komentáře

  • Díky za typ.. najela jsem si na ty stránky už teda po dlouhém hledání a zkoušení všeho možného a koupili jsme tam za supr cenu matrace

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam

Partneři

A_Moravskoslezské investice a development, a.s.
B_BPWCR
C_volny
D_Hays