již v antice a od té doby uběhlo mnoho času.

V dnešní přetechnizované době je více věcí, bez kterých se muži neobejdou. Bez čeho muži neumí žít?

Fotbal

Že nechápete, co se mužům líbí na bandě zpocených chlapů, kteří se honí za míčem? Nevěšte hlavu! Neví to dalších X procent žen. Můžete dělat dvě věci. Za a) tento bohulibý sport ignorovat a nelámat si hlavu nad tím, že vás váš miláček nebude několik dalších hodin  vnímat. Získáte čas jen sama pro sebe, ať už vaše druhá polovička vyrazí sledovat zápas do hospody s kamarády nebo zůstane doma a na celý večer vám bude blokovat přístup k televizi. V tomto případě při hlasitých projevech (ne)spokojenosti nad výkony hráčů 9 žen z 10 radí využít špunty do uší. Také se ale můžete naučit pravila hry a nadšeně match sledovat se stejně zapáleným zrakem a vzrušením jako váš fotbalový fanoušek. Co byste pro něj neudělala!

Pivínko

Platí na vašeho partnera, že oběd bez masa není oběd? Ano? Tak dál. Pije rád pivo? Sedí? A ještě k tomu jezdí v audi? Pak vězte, že vedle sebe máte dokonalého muže! Z nedávného průzkumu značky Austin Reed totiž vyplynulo, že dokonalý muž je masožravec, jezdí v audi a pije pivo. Pivo je vůbec leckdy alfou a omegou mužského života. Že by život nebyl bez tohoto pěnivého moku dost hořký?:) Nechme na hlavě! Faktem je, že muži na rozdíl od žen intenzivněji vnímají jeho hořkou chuť, a tak si na něm lépe pochutnají. To ale neospravedlňuje, proč se jím někteří jedinci ládují od rána do večera (popřípadě naopak). Ze zvedání půllitrů se bohužel pomalu stává národní sport.

Auta

Autíčkem drandí ještě v plenkách, kdy se sotva naučí sedět. Později už jezdí v jeho bezpečných atrapách před obchodňákem. A před osmnáctinami se třesou, až půjdou dělat řidičák. Když mají onu kartičku s heslem „Nemyslíš, zaplatíš“ v ruce, už se od volantu neodlepí. Muži a auta patří neodmyslitelně k sobě. Věřte, že auto bude asi jediná věc, kterou půjdou bez řečí umýt a ještě si to budou pochvalovat. Muži o svým plechových miláčcích prostě rádi mluví, rádi v něm jezdí a pokud je nové, zaručeně vám ho nepůjčí.

Ženy

Ač se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, už jim to přes celé řady století docela klape. Ženy jsou jejich múzami, milujícími partnerkami, milenkami, dcerami a matkami. Dost důvodů pro to, vážit si jich, pečovat o ně a milovat je, nebo ne?:-)

Kristýna Dušková

Zdroj: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/264330-dokonaly-muz-je-masozravec-jezdi-v-audi-a-miluje-pivo.html